روز بتن- کنفرانس ملی بتن


شرکت همگرایان تولید (کپکو) اسپانسر اصلی برگزاری اولین همایش ملی سنگدانه، یازدهمین کنفرانس ملی بتن و هفدهمین همایش روز بتن

زمان : 15,16, 14 مهرماه 1398

مکان : مرکز تحقیقات راه ,مسکن و شهرسازی

هفدهمین همایش روز بتن:

هفدهمین همایش روز بتن، مانند سالهای قبل در روزهای چهاردهم الی 16 مهرماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگذار گردید. تفاوت این همایش با سالهای قبل این بود که این همایش طی سه روز برگذار شد و اولین همایش ملی سنگدانه نیز در دستور کار این همایش سالانه قرار گرفت. از آنجا که سنگدانه در بتن سهم کمی و کیفی حائز اهمیتی دارد، پیش بینی می شود که اهتمام به این موضوع می تواند چشم انداز خوبی برای ارتقا کیفی بتن در سطح ملی داشته باشد. روز اول این همایش با محوریت صنعت سنگدانه آغاز گردید و سخنرانی ها و مقالاتی در این خصوص به سمع و نظر حضار رسانده شد. دو روز بعد این همایش طی روند سالهای گذشته به دستاوردهای علمی و اجرائی صنعت بتن پرداخته شد.

 از دستاوردهای این همایش سالانه، اجتماع صنعتگران بتن کنار یکدیگر و آشنائی با دستاوردها و موفقیتهای یکدیگر می باشد. در این راستا شرکت همگرایان تولید به رسم هر ساله جزو حامیان اصلی این همایش بود و افتخار پذیرائی از دوستان و همکاران در این صنعت بزرگ کشور را داشت. شرکت همگرایان تولید که با نام تجاری کپکو از سال 1382 در کشور تاسیس شده است با هدف تولید مواد شیمیایی و پلیمری صنعت بتن پا به عرصه فعالیت گذارده و مفتخر است که طی نزدیک به دو دهه فعالیت، خدمات شایسته ای به صنعت بتن داشته باشد.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*