اخذ گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در رابطه با محصول CapcoSet NCl

محصول زودگیر بتن CapcoSet NCl کپکو موفق به اخذ گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی شد.

یکی از بحث‌های مهم صنعتی‌سازی ساختمان، استفاده از مصالح با کیفیت و با دوام است. گواهینامه فنی یکی از راه‌های مطمئن برای بررسی کیفیت انواع مواد، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی و همچنین کالاهای تأسیسات مکانیکی می باشد. همچنین ابزاری اطمینان بخش برای شناساندن کیفیت برتر محصولات تولیدی کشور به مصرف‌کنندگان به شمار می‌آید؛ تا از این طریق، علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان برتر، راهنمایی خوبی برای مصرف کنندگان محصولات ساختمانی است.

محصول CapcoSet NCl”زودگیر بتن” کپکو پس از عبور از مراحل تحقیق و توسعه در واحدهای فنی و آزمایشگاهی کارخانه همگرایان تولید در استان سمنان به مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی فرستاده شد و پس از عبور از مراحل بررسی محصول و انجام آزمایش‌های مربوط که می‌بایست طی یک دوره زمانی مشخص انجام شوند، توانست این گواهینامه معتبر را کسب نماید.

مفتخریم اعلام نماییم که شرکت همگرایان تولید (کپکو) اولین و تنها تولید کننده زودگیر بتن یا همان تسریع کننده گیرش و به غلط مسطلح ضد یخ بتن می‌باشد که موفق به اخذ گواهی نامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی شده است.

لازم به ذکر است که طبق گفته مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی:گواهینامه فنی مدرکی است که بر اساس آن، ویژگی‌های یک فرآورده ساختمانی را با الزامات استانداردهای ملی (در صورت وجود)، مقررات ملی ساختمان و دستورالعمل‌های تدوین شده مرتبط در طی یک دوره زمانی، تائید می‌‌نماید. برای صدور گواهینامه فنی الزامات فنی موجود در مقررات ملی ساختمان و دستور‌العمل‌های مرتبط، شرط لازم برای دریافت نشان گواهینامه فنی هستند .گواهینامه فنی سند پشتیبان مقررات ملی ساختمان است که منحصراً از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صادر می‌شود و نشان دهنده تطابق عملکرد و کیفیت مواد‌، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی با معیارهای تعریف شده در مباحث مقررات ملی ساختمان است. گواهینامه فنی یکی از راه‌های مطمئن برای شناخت کیفیت انواع مواد، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی و همچنین کالای تأسیسات مکانیکی‌‌‌ است.

منبع:

https://www.bhrc.ac.ir/Certificate/agentType/View/PropertyID/12227

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*